Steelseries Siberia RAW Prism – recenzja słuchawek dla graczy

Niedawno do moich rąk trafiły słuchawki Steelseries Siberia RAW Prism. Po niemalże dwóch tygodniach codziennego użytkowania, jestem gotowy do wydania werdyktu, który może wspomóc szukających dobrego i niedrogiego headsetu do gier.

Na wstępie warto zaznaczyć, że zestaw współpracuje zarówno z konsolą PlayStation 4, jak i komputerami klasy PC i Mac. Dla niektórych może to oznaczać ogromną wygodę i elastyczność przepinania pomiędzy różnymi urządzeniami, wyposażonymi w złącze USB.

O jakości wykonania i prezencji, wypowiadam się na poniższym filmiku.

YouTube player

Dla wielu graczy, równie ważnym elementem co same słuchawki, jest wbudowany mikrofon, który w porównaniu ze znacznie droższymi modelami headsetów za 500-600 zł wypada REWELACYJNIE. Słuchając siebie w innych gamingowych słuchawkach z mikrofonem, nie mogłem uwierzyć, że Siberia RAW Prism oferuje tak wysoką jakość przechwytywanej mowy. Tutaj należą się największe pochwały.

YouTube player

Jak już wspomniałem w filmie powyżej, do największych wad należy krótki kabel do połączenia z konsolą lub komputerem. Jeśli ktoś ma konsolę oddaloną o więcej niż 1,5m od miejsca gdzie siedzi, będzie musiał skorzystać z przedłużacza USB.

Przydałby się też regulator głośności, by nie musieć dodatkowo grzebać w ustawieniach systemowych, ale jak na słuchawki za 200 zł, jestem w stanie to wybaczyć. Szczególnie patrząc na jakość wykonania, świetnie brzmiący w grach, filmach i muzyce dźwięk ze słuchawek oraz rewelacyjny mikrofon, któremu ustępują topowe modele innych firm.

Stats

Z najnowszej kolekcji Steelseries, to właśnie RAW Prism wychodzi na czoło stawki, oferując świetny stosunek ceny do jakości i jeśli mam strzelać, to właśnie ten model będzie hitem sprzedaży nadchodzących miesięcy.

Jeśli podobał Ci się ten wpis, udostępnij go na facebooku. Niech inni gracze wiedzą, co dobre ;)

Recenzja powstała dzięki uprzejmości firmy Steelseries, która zaopatrzyła mnie w sprzęt.

Kategorie
Categories
Newsletter
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...