Wielu z Was pewnie nie zdaje sobie z tego sprawy, ale posiadam dosyć prężnie rozwijający się kanał na YouTube, gdzie wrzucam materiały wideo z gier, vlogi i sesje Q&A. Czym są Q&A?

To sesje pytań i odpowiedzi – filmy tego typu są bardzo popularne na YouTube i pozwalają nie tylko bliżej poznać osobę, która się wypowiada, ale również wpływać na kształt samego nagrania poprzez zadawanie pytań. Taką interakcję uwielbiam.

Dlatego po dłuższej przerwie wracam ponownie i prezentuję Wam nagranie, które dzisiaj spłodziłem. Z góry przepraszam za problemy z ostrością, ale najwyraźniej moja lustrzanka nie ogarnia tapety, która wydaje jej się ciekawsza ode mnie ;)

Jeśli macie pytania do kolejnego odcinka – zadajcie je pod filmem w serwisie YouTube lub pod tym wpisem na blogu. Najciekawsze wybiorę i odpowiem na nie podczas następnego nagrania.

15 komentarzy

 1. Grzegorczyk

  Materiał spoko, ale błagam – wyłącz autofocus w aparacie (obiektywie?) następnym razem :-) Za to niezły dźwięk co się nie często zdarza!

  Odpowiedz
 2. Radek Handke

  Nagrywaj co jakiś czas takie materiały bo dają mocno radę! Może kiedyś sami pojedziemy na jakieś targi gier:) Ja cie ponagrywam a ty będziesz nawijał:)

  Odpowiedz
 3. MyriuR

  My left eye is bleeding.. Zrób coś z tym auto focusem bo po 2minutach tylko słuchałem, i zerkałem jak coś pokazywałeś :D

  Odpowiedz
   • MyriuR

    Nie no jakość dźwięku i content nagrania super, i obraz też gdyby nie te ciosy po oku :D

 4. MyriuR

  Pytanko #1 : a Ty byłbyś w stanie taką promke dać komuś jako nagrodę w konkursie? Za sprzedażą fakt, sam bym nie byl bo dostałem to do recki i tyle ale w konkursidle? Pytanko #2 zdarzyło Ci sie dostać promke okrojoną z zawartości czy nie ma na to szans i zawartość jest ta sama co w grze ze sklepowej półki ?

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany