Rockstar właśnie zarżnął nas wszystkich.
Blog

Rockstar właśnie zarżnął nas wszystkich.

A my się dajemy i jeszcze dziękujemy.

Mam na półce pudełko po GTA: Vice City - moim zdaniem, najlepsze GTA jakie wyszło. Wytarte, z pękniętym grzbietem, z płytą w środku porysowaną tak, że na ostatnich misjach potrafiła wczytywać się minutę. Trzymam, bo to…

Mateusz Greloch 25 czerwca 2026 7 min czytania
Podcast

Input Lag

Podcast o popkulturze - regularnie spotykamy się, aby dyskutować o grach, serialach, filmach, technologii oraz pochodnych. A tych jest sporo!

Mateusz Greloch
Mateusz Greloch

Pracuję w branży gier od kilkunastu lat. Tutaj piszę o tym, co mnie interesuje - bez sponsorów, bez clickbaitu, bez score-chasingu.

O mnie →