Dzięki uprzejmości Sony Computer Entertainment Polska, mogłem sprawdzić wersję preview gry The Order: 1886, które możecie oglądać w filmiku zamieszczonym powyżej.

Żeby nie przedłużać, dodam tylko, że oprawa audio-wizualna robi spore wrażenie i z niecierpliwością czekam na premierę, choć z drugiej strony nie jestem aż tak przekonany co do tego, że będzie to gra wysoko oceniana. Dlaczego? Bo sporo tutaj cutscenek, quick time eventów [scenek należy wcisnąć odpowiedni przycisk w krótkim czasie, by popchnąć akcję do przodu] oraz utraty kontroli nad bohaterem.

To bardziej interaktywna opowieść przeplatana momentami strzelania i skradania, ale jak podkreśliłem wcześniej – to tylko wersja preview i nie można na jej podstawie oceniać całości.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania – pytajcie śmiało. W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.

4 komentarze

 1. Piotr Śmiałek

  No widzisz, a mi takie prowadzenie fabuły nie przeszkadza, o ile ta dobra fabuła będzie ;)

  Odpowiedz
  • Mateusz Greloch

   Jako fan Heavy Rain i Beyond: Two Souls nie mam wątpliwości, że tutaj będę się dobrze bawił i jeszcze nacieszę oczy mega grafiką :D

   Odpowiedz
 2. Vramin

  Jest coop? Jak jeszcze miałem PS4 to twórcy mówili że nie będzie, ale ostatnio chyba coś słyszałem że ma być. Jak to jest?

  Odpowiedz
  • Mateusz Greloch

   Nie słyszałem nic o co-opie. W grze występują momenty, kiedy biegasz sam, więc to z automatu wyklucza kooperację dla dwóch graczy jednocześnie.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany