Długo się zastanawiałem czy podjąć ten krok, jednak paru przyjaciół zapewniało mnie, że nie mam się czego obawiać. Tak oto stało się – utworzyłem profil na Patronite.

Chcę wejść na poważnie w materiały na YouTube, jednak z racji słabego sprzętu, moja chęć robienia wszystkiego perfekcyjnie mocno kuleje. Rozumiem, że daleko mi jeszcze do gwiazdy blogosfery, influencera na Twitterze, gwiazdy Twitcha lub powszechnie szanowanego podcastera, ale dzięki Twojej pomocy, mogę wrócić do tego, co lubię najbardziej – montażu i produkcji materiałów audio-wideo.

Dlaczego więc założyłem profil i otwieram się przed Tobą? Jak pisałem, chcę na poważnie wrócić na YouTube, jednak z obecnym sprzętem, będzie to niezwykle ciężkie. Nie chcę nagrywać telefonem, w 720p i 30 klatkach. Nie chcę też nagrywać voice-overów pod materiał video zgrany podczas przechodzenia gry. Lubię kamerę i ten feeling, kiedy mogę się uzewnętrznić, kiedy widzicie moje emocje i reakcje na co dziwniejsze suchary.

Nie zrozumcie mnie źle – już teraz wrzucam materiały na mój kanał na YouTube, jednak z powodu uszkodzenia sprzętu, muszę porzucić vlogi i recenzje przed kamerą. Ciągle jednak odkładam każdy wolny grosz, zrobiłem listę sprzętu, który pozwoliłby mi polepszyć jakość audio-wideo i niezależnie od tego, czy mi pomożecie, czy też nie – w końcu na niego odłożę i jeszcze pokażę na co mnie stać. Niewykluczone, że sprzymierzę się z dodatkową osobą, która pomoże mi w montowaniu, bym mógł skupić się wyłącznie na procesie generowania materiałów. Plany są dalekosiężne, ale mam nadzieję, że nawet małymi kroczkami, będę się zbliżał do mety.

Dziękuję Ci za przeczytanie tej ściany tekstu i jeśli kiedykolwiek odcisnąłem jakiekolwiek piętno w Twoim życiu, pomogłem w doborze sprzętu lub po prostu rozśmieszyłem sucharami w odcinkach podcastu InputLag – kopsnij drobnymi na piwo, które tak uwielbiam!

Jeśli jesteś ciekaw, co konkretnie wymyśliłem, zapraszam na mój profil na Patronite.

Patronite3

 

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany