Co kupić geekowi pod choinkę? – oto nasze najlepsze typy

Niebawem będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia, a w Wigilię obdarujemy najbliższych prezentami, które wcześniej starannie wybraliśmy w sklepie. Mamę ucieszy komplet eleganckiej biżuterii, tacie przypadnie do gustu nowa płyta ulubionego zespołu, ale co podarować swojej drugiej połówce, rodzeństwu czy przyjacielowi? Jeśli jest zapalonym graczem czy kinomanem, warto zastanowić się nad gadżetami, które spełniają rolę zabawek dla dużych chłopców.

Jeśli nadal nie macie pomysłu co możecie podarować takiej osobie pod choinkę, chcielibyśmy Wam podsunąć parę pomysłów, które zestawiliśmy w paru kategoriach. Od razu muszę powiedzieć, że gdy zaczęłam robić zwiad, przechodząc od strony do strony, miałam już zapisanych cały kontener przedmiotów, które sama osobiście mogłabym dostać. Większość z tych, które znalazłam w internecie, są produktami oferowanymi w zagranicznych portalach, ale robiąc kolejny zwiad w internetach, przekonałam się, że w Polsce można je dostać bez żadnego problemu. W dzisiejszych czasach jest to coś normalnego, dlatego radzę Wam zajrzeć na polskie portale aukcyjne w poszukiwaniu wypatrzonych produktów.

Poruszanie się po galerii: najedź myszką na wybrany produkt (obrazek), a ukaże Ci się opis produktu z ceną oraz gdzie można go znaleźć.

PRZEDMIOTY CODZIENNEGO UŻYTKU

Przeważnie są to przedmioty, które mieszczą się do kieszeni lub torebki a swoją obecnością poprawiają nam humor. Najciekawszymi pozycjami dla mnie okazały się futerały na telefon, które można dostać w najróżniejszych wzorach. Jeśli szukamy czegoś oryginalnego na rękę, to polecam zegarki, które swoim cyferblatem przykuwają uwagę nie tylko naszą, ale również przechodzących obok geeków. Jednak najciekawszym i chyba najbardziej praktycznym gadżetem – zwłaszcza podczas zimy – są rękawiczki z bluetoothem, które pozwalają nam rozmawiać przez telefon nie zdejmując rękawiczek – no i to trzymanie dłoni!

$15,99 thinkgeek.com Screenshot_6htir_han_carbonite_iphone_case

 $39,99 thinggeek.com $39,99 thinggeek.com $46,00  Victorinox.com

PODRÓŻ

To, że wyjeżdżamy do pracy czy na zasłużony urlop wcale nie oznacza, że nie możemy mieć przy sobie równie fajnych gadżetów, jak te, które mamy w domu. Poczuj się jak Marty McFly w wehikule czasu, albo taszcz za sobą swojego własnego R2-D2 – możliwości są nieograniczone.

$24,99 thinkgeek.com $79,99 thinkgeek.com  $10,50 etsy.com

$99,99 tkingeek.com $19,99 thinkgeek.com $14,99 thinkgeek.com

$39,99 thinggeek.com  $9,99 thinkgeek.com $9,99 thinkgeek.com

DOM

Dzięki niemu mamy swój własny kawałek miejsca, w którym możemy czuć się swobodnie. Warto zadbać o detale wyposażenia w każdym pokoju, aby stał się on wyjątkowym miejscem do wspólnego spędzania czasu.

SALON/POKÓJ

Najważniejszy pokój w domu – więc powinny się w nim znaleźć najfajniejsze rzeczy.

  crookedbrains.net 7086d9d57a9e144699b3e0172dbcce4f

$9,99 thinkgeek.com $14,99 thinkgeek.com 2 $39,99 thinggeek.com

KUCHNIA

Kuchnia to pomieszczenie, gdzie  każdy gracz i kinoman powinien zaopatrzyć się w parę gadżetów. Posiłki między kolejnymi raidami same się nie zrobią, a sprytne pojemniki dodadzą uroku stereotypowo nudnej kuchni. Fartuszki kuchenne i cookie „dżary” z motywem z ulubionego filmu dodadzą temu pomieszczeniu sporo radości.

The-Darth-Vader-Toaster_geek_gadget  $20,00 thinkgeek.com

THINGGEEK.COM  $29,99 thinkgeek.com Screenshot_3

 6c7868f62462e97a9cfcb52685f38a0f $9,99 thinkgeek.com $9,99 thinkgeek.com

  $12,99 thinkgeek.com $14,99 thinkgeek.com 745 $34,99 thinkgeek.com

ŁAZIENKA

Łazienka często jest omijana przez właścicieli podczas dekorowania i urządzania mieszkania – a niepotrzebnie, bo nawet najmniejszy metraż można zgrabnie wykończyć zasłoną prysznicową, czy takim dodatkiem jak ręczniki ze śmiesznym motywem z ulubionego filmu.

$19,99 thinkgeek.com $29,99 thinkgeek.com $149,99 thinkgeek.com

$19,99 thinkgeek.com $19,99 thinkgeek.com 2$59,99 thinkgeek.com

SPECJALNIE DLA NIEJ

Jeśli szukamy czegoś ciekawego, co spodobałoby się głównie jej, to jest to z pewnością damska odzież czy biżuteria, których w internetowych sklepach jest na pęczki. Każda dziewczyna, druga połówka lub siostra, ucieszy się z kobiecego gadżetu, który będzie mogła z radością użytkować, a który zwróci szczególną uwagę geeków płci przeciwnej.

$33, czyli jakieś 100 pln. Znalezione na forcesofgeek.com  $24,99 bb

$11,99 thinkgeek.com 22 $28 $24,99 thinkgeek.com 4

WSPÓLNA ROZGRYWKA

Wspólne granie z przyjaciółmi lub ukochanymi jest najfajniejszą rozrywką na świecie. Planszówki wracają do łask i coraz chętniej po nie sięgamy, więc może zagrajmy w coś klimatycznego? Wiele pozycji z gier video czy filmów posiada swoją własną planszówkę, a sprawdzone hity w geekowskiej odsłonie wprowadzą nieco ożywienia do standardowych posiadówek! A jeśli nie chce się Wam przerywać wielogodzinnej rozgrywki, warto zaopatrzyć się w schładzarko-podgrzewarkę puszek na USB.

Screenshot_5 $19,99 thinkgeek.com thinkgeek.com

$39,99 thinggeek.com $14,99 thinkgeek.com $24,99 thinkgeek.com 87

Wszystkie przedmioty, które Wam przedstawiłam są przedmiotami, które zasługują na uwagę każdego geeka. Wybrałam dla Was najciekawsze i te najbardziej unikatowe, które mogą wzbudzić radość u osoby, która je dostanie.

Oto z jakich sklepów i blogów korzystałam przy szukaniu pomysłów na prezenty:

thinkgeek.com

highsnobiety.com

victorinox.com

etsy.com

journaldugeek.com

shelterrific.com

forcesofgeek.com

fashionablygeek.com

  • 3 Komentarze
  • Blog
  • 12.12.2014
Kategorie
Categories
Newsletter
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...